Handdukstork Duschbyggarna ZigZagRapsgul, BxH: 500x1315 mm, 600 W
14 120 kr
Vald variant
Färg:
Rapsgul
Höjd:
1315 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

ZigZag
Rapsgul, BxH: 500x1315 mm, 600 W
14 120 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 8-10 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukstork ZigZag från Duschbyggarna är en moder handdukstork med en lekfull och stilren design. Denna handdukstorks sneställda värmerör skapar geometriska figurer och fördelar värme jämnt över handdukarna.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Handdukstork ZigZag från Duschbyggarna är en moder handdukstork med en lekfull och stilren design. Denna handdukstorks sneställda värmerör skapar geometriska figurer och fördelar värme jämnt över handdukarna.
Komplettera din handdukstork med en elpatson (KTX eller MOA) så får du en skön och kontrollerad värme.
Handdukstorkens ovanliga utformning ger ett snyggt inslag i badrummet och snedställda värmerören skapar mönster i triangulära former. Den har dessutom generösa avstånd mellan värmerören gör det enkelt att komma åt handdukarna samtidigt som värmen sprids effektivt.
Handdukstorkens ovanliga utformning ger ett snyggt inslag i badrummet och snedställda värmerören skapar mönster i triangulära former. Den har dessutom generösa avstånd mellan värmerören gör det enkelt att komma åt handdukarna samtidigt som värmen sprids effektivt.
Dokument
Recensioner
UlrikaVerifierad köpare
för 5 år sedanSnygg design! Har ingen värme inkopplad, utan använder den ffa som tavla.
+ Snygg
- Dyr
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | TM131501021 |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Anslutning | El |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 1315 mm |
| Djup | 70 mm |
| Serie | ZigZag |
| Färg | Rapsgul |
| IP-Klassning | IPX4/X5 |
| Vikt | 14 kg |
| Effekt/prestanda | 600 W |
| Yta | Blank |
| Anslutning El | Dold/Synlig |
| Spänning | 230 V |
| Material | Stål |
| Stickpropp | Nej |

