Handdukstork Habo Fern 7 Polerad
2 921 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukstork Habo Fern 7 Polerad är en handdukstork av rostfritt stål i stilren design, med sju vågräta ribbor vilket ger gott om utrymme för dina handdukar. Den har ledbelyst av-/på-knapp i underkant för en diskret look.
Varumärke
HaboBeskrivning
Handdukstork Habo Fern 7 Polerad är en handdukstork av rostfritt stål i stilren design, med sju vågräta ribbor vilket ger gott om utrymme för dina handdukar. Den har ledbelyst av-/på-knapp i underkant för en diskret look.
Övrigt
- Effekt 65 W / 230 V.
- IP-klass 44.
- Levereras med stickkontakt.
- Monteringskit för dold anslutning säljes separat.
OBS! All fast elinstallation ska utföras av behörig elinstallatör.
- Effekt 65 W / 230 V.
- IP-klass 44.
- Levereras med stickkontakt.
- Monteringskit för dold anslutning säljes separat.
OBS! All fast elinstallation ska utföras av behörig elinstallatör.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 30209 |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Anslutning | Synlig/Dold |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 710 mm |
| Djup | 112 mm |
| Serie | Fern 7 |
| Färg | Polerad |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning El | Ja |
| Material | Rostfritt stål |
| Effekt/prestanda | 65 W |
| Stickpropp | Ja |
| Timerfunktion | Nej |
| EAN-nr | 7317900302091 |

