Handdukstork Hafa EllipsVit, BxHxD 450x770x100 mm
1 995 kr
Vald variant
Färg:
Vit
Bredd:
450 mm
Höjd:
770 mm

Ellips
Vit, BxHxD 450x770x100 mm
1 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HafaBeskrivning
Handdukstork av ellipsformade rör av stål. För vattenburen värme eller elpatron.
Skötselråd
Ta regelbundet bort kalkrester med fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom det kan ge bestående skador på ytan.
Kom ihåg att fylla din handdukstork med glykol om du har den i ett frostutsatt utrymme som exempel sommarbostad. Spara din värmares monteringsanvisning då du ibland vill ställa om den.
Ta regelbundet bort kalkrester med fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom det kan ge bestående skador på ytan.
Kom ihåg att fylla din handdukstork med glykol om du har den i ett frostutsatt utrymme som exempel sommarbostad. Spara din värmares monteringsanvisning då du ibland vill ställa om den.
Dokument
Recensioner
Jakob FVerifierad köpare
för 4 år sedanStor och rejäl. Fungerar precis som den ska. När elementvärmen är av eller för låg kör man enkelt med elpatronen. Vi har ställt ner maxvärmen till 45 grader, så att inget barnbarn kan bränna sig.
+ Smidig att ställa in
+ Finns i stor storlek
Marianne OVerifierad köpare
för 5 år sedanDen är snygg och funkar u a. Är helt nöjd.
Ana CVerifierad köpare
för 7 år sedanLite o smälter in fint då den är vit
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1509920 |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Anslutning | Vatten & El |
| Bredd | 450 mm |
| Höjd | 770 mm |
| Djup | 100 mm |
| Serie | Ellips |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 319 W |
| Anslutning El | Tillval |
| Anslutning Vatten | Tillval |
| Yta | Blank |
| Garanti | 5 år |
| RSK-nr | 8758506 |
| EAN-nr | 7330027017952 |




