Handdukstork Hafa EllipsKrom, BxHxD 450x770x100 mm
2 995 kr
Vald variant
Bredd:
450 mm
Höjd:
770 mm
Färg:
Krom
elpatronElpatron HEAT Krom 300W Till Handdukstork Krom
1 900 krventilVentil Hafa Ellips
1 200 kr
Ellips
Krom, BxHxD 450x770x100 mm
2 995 kr
Beskrivning
Handdukstork av ellipsformade rör av stål. För vattenburen värme eller elpatron.
Skötselråd
Ta regelbundet bort kalkrester med fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom det kan ge bestående skador på ytan.
Kom ihåg att fylla din handdukstork med glykol om du har den i ett frostutsatt utrymme som exempel sommarbostad. Spara din värmares monteringsanvisning då du ibland vill ställa om den.
Ta regelbundet bort kalkrester med fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom det kan ge bestående skador på ytan.
Kom ihåg att fylla din handdukstork med glykol om du har den i ett frostutsatt utrymme som exempel sommarbostad. Spara din värmares monteringsanvisning då du ibland vill ställa om den.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1509921 |
| Typ | Handdukstork |
| Anslutning | Vatten & El |
| Bredd | 450 mm |
| Höjd | 770 mm |
| Djup | 100 mm |
| Serie | Ellips |
| Färg | Krom |
| Anslutning El | Tillval |
| Anslutning Vatten | Tillval |
| Garanti | 5 år |
| Yta | Blank |
| RSK-nr | 8758507 |
| EAN-nr | 7330027017969 |




