Handdukstork Hafa Grace
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Grace

Beskrivning
Hafa erbjuder 5 års garanti på denna produkt mot fabrikations- och materialfel. Produkterna utvecklas i Sverige med högsta fokus på kvalitet och hållbarhet över tid så att du kan känna dig trygg i ditt val. Läs mer här https://www.bygghemma.se/medias/hafa/garanti_hafa_5ar_low.pdf
Dokument
Recensioner
Snygg. Bra krokar. Smart med timer funktionen om man bara vill ha på en stund för att torka handduken
Snygga hängare men kvaliten lämnar lite att önska.
Bra och enkel att använda. Handdukstorken blir snabbt varm och har bra värme så att handdukar torkar snabbt. Toppen med krokar på olika höjer så man kan hänga på flera ställen.
Produkten uppfyller mina önskemål
Väldigt nöjd med den här produkten! Modernt utseende med vertikala ”pinnar” istället för stege men ändå plats för många handdukar Smidig på och avstängning med timer.
Dolda el anslutningar
Kul design på tork
Billig o bra Tack
Snygg och torkar handdukarna bra. Perfekt med många krokar.
Torkar bra men man måste sätta timer på 4 tim 2 räcker inte.
Det är inte den kvalitet som visas på bilderna. Svetsade fogar ser patetiskt ut.
Storleken gör den enkel att placera och utnyttja. Installerad av elektriker då vi inte önskade ytterligare ett vägguttag i badrummet. Mycket nöjda.
Enkel och stilren. Bra med timer.
Bra att kunna hänga både längre och kortare handdukar. Ger bra värme så att det torkar bra.
Lättmonterad ,smidig klockren helt enkelt
Egenskaper
| Varumärke | HAFA |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Anslutning | El |
| Bredd | 75, 346 mm |
| Höjd | 1405 mm |
| Djup | 140 mm |
| Serie | Grace |
| Färg | Rostfritt Stål, Svart |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning El | Dold/Synlig |
| Spänning | 230 V |
| Stickpropp | Ja |
| Garanti | 5 år |
| Topptestad | Ja |
| Material | Rostfritt stål, Rostfritt Stål |
| Effekt/prestanda | 30, 45, 120, 145 W |
| Yta | Blank, Matt |
