Handdukstork Hafa GraceSvart, Bredd: 75 mm
Topptestad
1 830 kr
1 460 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Bredd:
75 mm
Färg:
Svart
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Grace
Svart, Bredd: 75 mm
1 460 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

En stilren elhanddukstork från Hafa i två storlekar med stående runda rör. De integrerade krokarna ger plats för många handdukar. Den inbyggda timern gör att du kan spara energi och vill du inte se sladden så kan handdukstorken monteras med dold elanslutning, ta då hjälp av en elektriker. Blankt rostfri. IP44
Varumärke
HafaBeskrivning
En stilren elhanddukstork från Hafa i två storlekar med stående runda rör. De integrerade krokarna ger plats för många handdukar. Den inbyggda timern gör att du kan spara energi och vill du inte se sladden så kan handdukstorken monteras med dold elanslutning, ta då hjälp av en elektriker. Blankt rostfri. IP44
Skötselråd
Ta regelbundet bort kalkrester med fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom det kan ge bestående skador på ytan.
Ta regelbundet bort kalkrester med fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom det kan ge bestående skador på ytan.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1509645 |
| Typ | Handdukstork |
| Anslutning | El |
| Bredd | 75 mm |
| Höjd | 1405 mm |
| Djup | 140 mm |
| Serie | Grace |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Rostfritt stål |
| Yta | Matt |
| Effekt | 45 W |
| Anslutning El | Dold/Synlig |
| Garanti | 5 år |
| Spänning | 230 V |
| Stickpropp | Ja |
| Topptestad | Ja |
| RSK-nr | 8754517 |
| EAN-nr | 7330027119595 |


