Handdukstork INR BowVit/Mattborstad
Rek. pris 7 290 kr
6 045 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit/Matt Krom
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Bow
Vit/Mattborstad
6 045 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handdukstork Bow från INR är en elektrisk handdukstork som har en elegant och stilren design och passar därför in i de flesta badrum. Den värmer handduken energisnålt men effektivt. LED-belysningen nedtill som är riktat mot golvet är en elegant finess som ger behagligt ljus när det är mörkt. Handdukstorken är belönad med en Red Dot Design Award 2017 för innovativ produktdesign. Till- och frånknapp i botten som lyser med vitt ljus när den är på. Handdukstorken INR Bow finns att köpa i olika färger.
Varumärke
INRBeskrivning
Handdukstork Bow från INR är en elektrisk handdukstork som har en elegant och stilren design och passar därför in i de flesta badrum. Den värmer handduken energisnålt men effektivt. LED-belysningen nedtill som är riktat mot golvet är en elegant finess som ger behagligt ljus när det är mörkt. Handdukstorken är belönad med en Red Dot Design Award 2017 för innovativ produktdesign. Till- och frånknapp i botten som lyser med vitt ljus när den är på. Handdukstorken INR Bow finns att köpa i olika färger.
Handdukstork BOW, Vit / Mattborstad.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | INR |
| Art.Nr. | 80000638 |
| Typ | Handdukstork |
| Anslutning | El |
| Bredd | 40 mm |
| Höjd | 1700 mm |
| Djup | 82 mm |
| Serie | Bow |
| Färg | Vit/Matt Krom |
| IP-Klassning | IP44 |
| Yta | Matt |
| Spänning | 230 V |
| Effekt | 34 W |
| Stickpropp | Nej |
| Anslutning El | Dold |
| Material | Aluminium |
| RSK-nr | 8754177 |
| EAN-nr | 7392102902485 |




