Handdukstork Macro Design Art
Rek. pris 4 645 kr
fr.3 255 kr
Se priset!
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Art
3 255 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukstork Macro Design Art i rostfritt stål är en stilren handdukstork med två intregerade knoppar placerade på stången.
Modellen gör sig lika bra ensam som att sätta flera i bredd. Finns i olika utföranden.
Levereras inklusive upphängningsbeslag, skruvar och pluggar.
Rengöring
Vid rengörning av smuts, kalk och avlagringar på din handdukstork rekommenderas en mjuk trasa, diskmedel och vatten. Använd en mjuk trasa vid rengöring och torka efteråt med en torr trasa eller handduk.
Levereras inklusive upphängningsbeslag, skruvar och pluggar.
Rengöring
Vid rengörning av smuts, kalk och avlagringar på din handdukstork rekommenderas en mjuk trasa, diskmedel och vatten. Använd en mjuk trasa vid rengöring och torka efteråt med en torr trasa eller handduk.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Handdukstork Macro Design Art i rostfritt stål är en stilren handdukstork med två intregerade knoppar placerade på stången.
Modellen gör sig lika bra ensam som att sätta flera i bredd. Finns i olika utföranden.
Levereras inklusive upphängningsbeslag, skruvar och pluggar.
Rengöring
Vid rengörning av smuts, kalk och avlagringar på din handdukstork rekommenderas en mjuk trasa, diskmedel och vatten. Använd en mjuk trasa vid rengöring och torka efteråt med en torr trasa eller handduk.
Levereras inklusive upphängningsbeslag, skruvar och pluggar.
Rengöring
Vid rengörning av smuts, kalk och avlagringar på din handdukstork rekommenderas en mjuk trasa, diskmedel och vatten. Använd en mjuk trasa vid rengöring och torka efteråt med en torr trasa eller handduk.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Produkttyp | Handdukstork, Håndkletørker |
| Anslutning | El, Strøm |
| Bredd | 50 mm |
| Höjd | 1680 mm |
| Djup | 120 mm |
| Serie | Art |
| Färg | Børstet Krom, Krom, Sort, Vit |
| IP-Klassning | IP44 |
| Vikt | 3,5 kg |
| Spänning | 230 V |
| Material | Rostfritt Stål |
| Stickpropp | Nej |
| Anslutning El | Dold/Synlig, Skjult/Synlig |
| Utförande | Med timer, Standard utan timer |
| Effekt/prestanda | 29, 33 W |
| Yta | Blank, Matt |
