Handdukstork Macro Design Mind Krom
Rek. pris 4 545 kr
fr.3 185 kr
fr.3 180 krSänkt pris!
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Mind Krom
3 180 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukstork Macro Design Mind i rostfritt stål är en klassisk och yteffektiv modell som
passar i de flesta badrum. Perfekt för dig som behöver värma upp eller torka flera handdukar samtidigt. Finns i olika utföranden.
Levereras inklusive upphängningsbeslag, skruvar och pluggar.
Rengöring
Vid rengörning av smuts, kalk och avlagringar på din handdukstork rekommenderas en mjuk trasa, diskmedel och vatten. Använd en mjuk trasa vid rengöring och torka efteråt med en torr trasa eller handduk.
Levereras inklusive upphängningsbeslag, skruvar och pluggar.
Rengöring
Vid rengörning av smuts, kalk och avlagringar på din handdukstork rekommenderas en mjuk trasa, diskmedel och vatten. Använd en mjuk trasa vid rengöring och torka efteråt med en torr trasa eller handduk.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Handdukstork Macro Design Mind i rostfritt stål är en klassisk och yteffektiv modell som
passar i de flesta badrum. Perfekt för dig som behöver värma upp eller torka flera handdukar samtidigt. Finns i olika utföranden.
Levereras inklusive upphängningsbeslag, skruvar och pluggar.
Rengöring
Vid rengörning av smuts, kalk och avlagringar på din handdukstork rekommenderas en mjuk trasa, diskmedel och vatten. Använd en mjuk trasa vid rengöring och torka efteråt med en torr trasa eller handduk.
Levereras inklusive upphängningsbeslag, skruvar och pluggar.
Rengöring
Vid rengörning av smuts, kalk och avlagringar på din handdukstork rekommenderas en mjuk trasa, diskmedel och vatten. Använd en mjuk trasa vid rengöring och torka efteråt med en torr trasa eller handduk.
Recensioner
Torbjörn TVerifierad köpare
för 2 år sedanEnkel och funktionell handdukstork. En på- och avknapp under ena nedre infästningen som inte syns om man inte böjer sig ner och tittar. Dock har knappen en svag belysning då den är på vilket är bra. Denna modell har ingen display eller inställningsmöjlighet för när den ska slå på eller hur länge den ska vara på, vilket den lite mer avancerade modellen har.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Art.Nr. | WEST9050KSVM |
| Typ | Handdukstork |
| Anslutning | El |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Djup | 120 mm |
| Serie | Mind |
| Färg | Krom |
| IP-Klassning | IP44 |
| Vikt | 4,5 kg |
| Anslutning El | Dold/Synlig |
| Material | Rostfritt Stål |
| Yta | Blank |
| Spänning | 230 V |
| Effekt | 70 W |
| Stickpropp | Nej |
| Utförande | Timer, anslutning höger, Timer, anslutning vänster |
