Handdukstork Nordhem Haga
fr.3 150 kr
fr.2 520 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Haga
2 520 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukstork Haga från Nordhem är en handdukstork med lätt böjda former vilket inte är enbart för att den ska vara estetiskt tilltalande utan även för att detta är en praktisk lösning som tar mindre plats.
Varumärke
NordhemBeskrivning
Handdukstork Haga från Nordhem är en handdukstork med lätt böjda former vilket inte är enbart för att den ska vara estetiskt tilltalande utan även för att detta är en praktisk lösning som tar mindre plats.
Denna handdukstork finns i flera storlekar.
Ventil eller elpatron köpes separat.
Ventil eller elpatron köpes separat.
Egenskaper
| Varumärke | Nordhem |
| Art.Nr. | 249099N |
| Typ | Handdukstork |
| Anslutning | El |
| Bredd | 480 mm |
| Höjd | 790, 1210 mm |
| Serie | Haga |
| Färg | Krom |
| Vikt | 7 kg |
| Anslutning El | Integrerad |
| Material | Metall |
| Yta | Blank |
| Spänning | 230 V |
| Antal | 1 st/frp |
| Effekt | 259, 352 W |
