Handdukstork Nordhem Hästevik
fr.5 500 kr
fr.4 345 krSpara 21 %Kampanj
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Hästevik
4 345 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hästevik påminner om Almenäs med sin stilrena design. Skillnaden är att Hästevik är lite bredare och kan upplevas lite mjukare med sina välvda rör. Tillverkas av polerat, rostfritt stål. Enkel och sober med utrymme för flera handdukar. Hästevik värms upp av en värmekabel inne i handdukstorken.
Varumärke
NordhemBeskrivning
Hästevik påminner om Almenäs med sin stilrena design. Skillnaden är att Hästevik är lite bredare och kan upplevas lite mjukare med sina välvda rör. Tillverkas av polerat, rostfritt stål. Enkel och sober med utrymme för flera handdukar. Hästevik värms upp av en värmekabel inne i handdukstorken.
Handdukstork el
- Värms upp med värmekabel, elpatron behövs ej. Levereras för dold anslutning genom fästet.
- För synlig anslutning, köp till sladdset.
- Värms upp med värmekabel, elpatron behövs ej. Levereras för dold anslutning genom fästet.
- För synlig anslutning, köp till sladdset.
Dokument
Recensioner
Tobias OVerifierad köpare
för 1 år sedanRiktigt bra värme och mycket plats för handdukar. Något dyr dock....
+ bra värme, bra föärvaring
- dyr
Egenskaper
| Varumärke | Nordhem |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Anslutning | El |
| Bredd | 530 mm |
| Höjd | 800, 1130 mm |
| Serie | Hästevik |
| Färg | Rostfri |
| Anslutning El | Ja |
| Anslutning Vatten | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Yta | Blank |
| Montering | Anslutning Höger, Anslutning Vänster |
| Effekt/prestanda | 50, 85 W |
