Handdukstork Nordhem NääsBxH: 400x900 mm. El. Krom
9 890 kr
7 813 krSpara 21 %Kampanj52 tim kvar!
Vald variant
Färg:
Krom
Anslutning:
El
Storlek:
400x900 mm
Montering:

Nääs
BxH: 400x900 mm. El. Krom
7 813 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukstork Nääs från Nordhem är utvecklad och formgiven i en modern, stilren design. Handdukstorkens enkla och glest satta rör ger den stil, funktion och kvalitet.
Varumärke
NordhemBeskrivning
Handdukstork Nääs från Nordhem är utvecklad och formgiven i en modern, stilren design. Handdukstorkens enkla och glest satta rör ger den stil, funktion och kvalitet.
Denna handdukstork är en skön värmekälla som ger snabb och effektiv torkning av handdukarna samtidigt som den värmer upp hela rummet. Nordhems handdukstorkar är av hög kvalitet och specialkonstruerade för att fördela värmen över hela ytan, precis som traditionella radiatorer.
Handdukstork el
- Levereras monteringsklar med steglös elpatron och är fabriksfylld med glykol. Detta medför att Nordhem står för fyllningsgaranti.
- Elpatronen ansluts som standard på höger undersida på handdukstorken.
- Med elpatron bygger höjden 120 mm extra.
Handdukstork el
- Levereras monteringsklar med steglös elpatron och är fabriksfylld med glykol. Detta medför att Nordhem står för fyllningsgaranti.
- Elpatronen ansluts som standard på höger undersida på handdukstorken.
- Med elpatron bygger höjden 120 mm extra.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 6 år sedanpassade perfäkt i badrummet
+ lätt åmontera
- den var som jag trodde
Jonas E OVerifierad köpare
för 7 år sedanFungerar utmärkt, bra gedigen kvalite´
Egenskaper
| Varumärke | Nordhem |
| Art.Nr. | NKE0840 |
| Färg | Krom |
| Anslutning | El |
| Storlek | 400x900 mm |
| Montering | Anslutning Höger (Elpatron ingår), Anslutning Vänster (Elpatron ingår) |
| Anslutning Vatten | Nej |
| Anslutning El | Dold |
| Serie | Nääs |
| Effekt/prestanda | 150 W |
| Stickpropp | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Yta | Blank |
| Material | Stål |
| Typ | Handdukstork |
| Djup | 90 mm |
| Effekt | 150 W |
| RSK-nr | 8756956 |
| EAN-nr | 7340100016215 |





