Handdukstork Nordhem NääsBxH: 500x900 mm. El. Mattsvart
Rek. pris 10 400 kr
10 190 kr
7 800 krSpara 23 %Kampanj14 tim kvar!
Vald variant
Anslutning:
El
Färg:
Matt Svart
Storlek:
500x900 mm
Montering:

Nääs
BxH: 500x900 mm. El. Mattsvart
7 800 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukstork Nääs från Nordhem är utvecklad och formgiven i en modern, stilren design. Handdukstorkens enkla och glest satta rör ger den stil, funktion och kvalitet.
Varumärke
NordhemBeskrivning
Handdukstork Nääs från Nordhem är utvecklad och formgiven i en modern, stilren design. Handdukstorkens enkla och glest satta rör ger den stil, funktion och kvalitet.
Denna handdukstork är en skön värmekälla som ger snabb och effektiv torkning av handdukarna samtidigt som den värmer upp hela rummet. Nordhems handdukstorkar är av hög kvalitet och specialkonstruerade för att fördela värmen över hela ytan, precis som traditionella radiatorer.
Handdukstork el
- Levereras monteringsklar med steglös elpatron och är fabriksfylld med glykol. Detta medför att Nordhem står för fyllningsgaranti.
- Elpatronen ansluts som standard på höger undersida på handdukstorken.
- Med elpatron bygger höjden 120 mm extra.
Handdukstork el
- Levereras monteringsklar med steglös elpatron och är fabriksfylld med glykol. Detta medför att Nordhem står för fyllningsgaranti.
- Elpatronen ansluts som standard på höger undersida på handdukstorken.
- Med elpatron bygger höjden 120 mm extra.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Nordhem |
| Art.Nr. | NSE0850M |
| Typ | Handdukstork |
| Anslutning | El |
| Djup | 90 mm |
| Serie | Nääs |
| Färg | Matt Svart |
| IP-Klassning | IP44 |
| Montering | Anslutning Höger (Elpatron ingår), Anslutning Vänster (Elpatron ingår) |
| Anslutning Vatten | Nej |
| Yta | Matt |
| Storlek | 500x900 mm |
| Anslutning El | Dold |
| Material | Stål |
| Spänning | 230 V |
| Effekt | 150 W |
| Stickpropp | Nej |
| EAN-nr | 7340100022063 |






