Handdukstork Nordhem NääsBxH: 500x1330 mm. El. Mattsvart
13 050 kr
Vald variant
Anslutning:
El
Färg:
Matt Svart
Storlek:
500x1330 mm
Montering:

Nääs
BxH: 500x1330 mm. El. Mattsvart
13 050 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handdukstork Nääs från Nordhem är utvecklad och formgiven i en modern, stilren design. Handdukstorkens enkla och glest satta rör ger den stil, funktion och kvalitet.
Varumärke
NordhemBeskrivning
Handdukstork Nääs från Nordhem är utvecklad och formgiven i en modern, stilren design. Handdukstorkens enkla och glest satta rör ger den stil, funktion och kvalitet.
Denna handdukstork är en skön värmekälla som ger snabb och effektiv torkning av handdukarna samtidigt som den värmer upp hela rummet. Nordhems handdukstorkar är av hög kvalitet och specialkonstruerade för att fördela värmen över hela ytan, precis som traditionella radiatorer.
Handdukstork el
- Levereras monteringsklar med steglös elpatron och är fabriksfylld med glykol. Detta medför att Nordhem står för fyllningsgaranti.
- Elpatronen ansluts som standard på höger undersida på handdukstorken.
- Med elpatron bygger höjden 120 mm extra.
Handdukstork el
- Levereras monteringsklar med steglös elpatron och är fabriksfylld med glykol. Detta medför att Nordhem står för fyllningsgaranti.
- Elpatronen ansluts som standard på höger undersida på handdukstorken.
- Med elpatron bygger höjden 120 mm extra.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Nordhem |
| Art.Nr. | NSE1250M |
| Typ | Handdukstork |
| Anslutning | El |
| Djup | 90 mm |
| Serie | Nääs |
| Färg | Matt Svart |
| IP-Klassning | IP44 |
| Montering | Anslutning Höger (Elpatron ingår), Anslutning Vänster (Elpatron ingår) |
| Anslutning Vatten | Nej |
| Yta | Matt |
| Storlek | 500x1330 mm |
| Anslutning El | Dold |
| Material | Stål |
| Spänning | 230 V |
| Effekt | 150 W |
| Stickpropp | Nej |
| EAN-nr | 7340100022070 |






