Handdukstork Noro Deco
Rek. pris 2 995 kr
fr.2 246 kr
Se priset!
Välj variant

Deco
2 246 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En handdukstork av kromat stål med runda rör och krokar för upphängning. Finns för el- eller vattenanslutning, ej för VVC-system.
Varumärke
NoroBeskrivning
En handdukstork av kromat stål med runda rör och krokar för upphängning. Finns för el- eller vattenanslutning, ej för VVC-system.
Obs! Elpatronen ingår ej.
Recensioner
Heidie KVerifierad köpare
för 3 månader sedanHar precis fått den installerad och den är super
PellefantVerifierad köpare
för 4 månader sedanKändes rejälare än vad jag förväntade mig. Blev bra och värmer fint i mitt mycket lilla badrum.
Kristoffer NVerifierad köpare
för 2 år sedanVäldigt prisvärd och elegant handdukstork. Krokarna är klockrena för både mindre och längre handdukar.
Manfred LVerifierad köpare
för 4 år sedanSnygg och effektiv som värmeelement
Elisabeth BVerifierad köpare
för 5 år sedanSnygg och praktisk. Tar inte upp så stor plats på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 0870N |
| Typ | Handdukstork |
| Anslutning | Vatten & El |
| Bredd | 110, 190, 260 mm |
| Höjd | 1200 mm |
| Djup | 70 mm |
| Serie | Deco, Deco |
| Färg | Krom |
| Material | Stål |
| Yta | Blank |
