Handdukstork Noro Deco110 mm
Rek. pris 2 995 kr
2 245 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
110 mm

Deco
110 mm
2 245 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En handdukstork av kromat stål med runda rör och krokar för upphängning. Finns för el- eller vattenanslutning, ej för VVC-system.
Varumärke
NoroBeskrivning
En handdukstork av kromat stål med runda rör och krokar för upphängning. Finns för el- eller vattenanslutning, ej för VVC-system.
Skötselråd
Ta regelbundet bort kalkrester med fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom det kan ge bestående skador på ytan.
Kom ihåg att fylla din handdukstork med glykol om du har den i ett frostutsatt utrymme som exempel sommarbostad.
Spara din värmares monteringsanvisning då du ibland vill ställa om den.
Ta regelbundet bort kalkrester med fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom det kan ge bestående skador på ytan.
Kom ihåg att fylla din handdukstork med glykol om du har den i ett frostutsatt utrymme som exempel sommarbostad.
Spara din värmares monteringsanvisning då du ibland vill ställa om den.
Recensioner
Heidie KVerifierad köpare
för 3 månader sedanHar precis fått den installerad och den är super
PellefantVerifierad köpare
för 4 månader sedanKändes rejälare än vad jag förväntade mig. Blev bra och värmer fint i mitt mycket lilla badrum.
Kristoffer NVerifierad köpare
för 2 år sedanVäldigt prisvärd och elegant handdukstork. Krokarna är klockrena för både mindre och längre handdukar.
Manfred LVerifierad köpare
för 4 år sedanSnygg och effektiv som värmeelement
Elisabeth BVerifierad köpare
för 5 år sedanSnygg och praktisk. Tar inte upp så stor plats på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 0871 |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Anslutning | Vatten & El |
| Bredd | 110 mm |
| Höjd | 1200 mm |
| Djup | 70 mm |
| Serie | Deco |
| Färg | Krom |
| Material | Stål |
| Yta | Blank |
| RSK-nr | 8684461 |
| EAN-nr | 7340032408713 |


