Handdukstork Noro Uno
fr.1 095 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Uno
1 095 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukstork Noro Uno är en modern handdukstork med två fasta krokar där dina handdukar kan hänga på tork mellan användningarna.
Varumärke
NoroBeskrivning
Handdukstork Noro Uno är en modern handdukstork med två fasta krokar där dina handdukar kan hänga på tork mellan användningarna.
Finns i rostfri blank och svart matt.
Den långsmala formen gör att handdukstorken passar bra i trånga badrum och den inbyggda timerfunktionen minskar elförbrukningen.
Installera den direkt med stickpropp i ditt el-uttag eller ta hjälp av en elektriker att montera den med dold elanslutning. IP44.
Komplett med sladd och stickkontakt samt tillbehör för dold elanslutning.
Ta regelbundet bort kalkrester med fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom det kan ge bestående skador på ytan.
Den långsmala formen gör att handdukstorken passar bra i trånga badrum och den inbyggda timerfunktionen minskar elförbrukningen.
Installera den direkt med stickpropp i ditt el-uttag eller ta hjälp av en elektriker att montera den med dold elanslutning. IP44.
Komplett med sladd och stickkontakt samt tillbehör för dold elanslutning.
Ta regelbundet bort kalkrester med fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom det kan ge bestående skador på ytan.
Dokument
Recensioner
Carl FVerifierad köpare
för 1 år sedanSuper bra produkter
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Anslutning | El |
| Bredd | 75 mm |
| Höjd | 1405 mm |
| Djup | 140 mm |
| Serie | Uno |
| Färg | Rostfritt Stål, Svart |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning El | Dold/Synlig |
| Spänning | 230 V |
| Material | Rostfritt Stål |
| Stickpropp | Ja |
| Yta | Blank |
| Effekt/prestanda | 30, 45 W |
