Handdukstork PAX ClimbBxH: 500x1000 mm, Krom
Rek. pris 5 335 kr
3 718 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Krom

Climb
BxH: 500x1000 mm, Krom
3 718 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
PAXBeskrivning
Climb har formen av en klassisk stege med lätt rundade ribbor. Välj mellan olika utförande.
Information
- Kombinerad el- och vattenhanddukstork.
- Köp till elpatron med Momento timer och/eller radiatorventil. (En elpatron med Momento timer minskar energiförbrukningen med upp till 75%.)
- Radiatorventilen kopplas till befintligt radiatorsystem (ej VVC).
- Finns i krom och vit pulverlack.
OBS! All fast elinstallation ska utföras av behörig elinstallatör.
- Kombinerad el- och vattenhanddukstork.
- Köp till elpatron med Momento timer och/eller radiatorventil. (En elpatron med Momento timer minskar energiförbrukningen med upp till 75%.)
- Radiatorventilen kopplas till befintligt radiatorsystem (ej VVC).
- Finns i krom och vit pulverlack.
OBS! All fast elinstallation ska utföras av behörig elinstallatör.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | PAX |
| Art.Nr. | 24-5206 |
| Typ | Handdukstork |
| Anslutning | Vatten & El |
| Bredd | 500 mm |
| Höjd | 1000 mm |
| Djup | 130 mm |
| Serie | Climb |
| Färg | Krom |
| Yta | Blank |
| Stickpropp | Nej |
| Material | Stål |
| RSK-nr | 8755298 |
| EAN-nr | 7350020452062 |


