Handdukstork Pax Flex U
Rek. pris 4 563 kr
fr.2 600 kr
Se priset!
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Flex U
2 600 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukstork Pax Flex U är en av populär handdukstork. Med sitt breda utval av utförande och bredd passar den i alla hem. Armarna är individuellt svängbara 180 grader, vilket gör den både mycket flexibel och ger handdukarna utrymme för fritt häng.
Varumärke
PAXBeskrivning
Handdukstork Pax Flex U är en av populär handdukstork. Med sitt breda utval av utförande och bredd passar den i alla hem. Armarna är individuellt svängbara 180 grader, vilket gör den både mycket flexibel och ger handdukarna utrymme för fritt häng.
Denna handdukstork finns att köpa med eller utan Pax Momento II. Denna elpatron gör att torken endast är i drift när du vill, på så sätt kan du minska dina elkostnader utan att tumma på din komfort.
Dokument
Recensioner
Tommy LVerifierad köpare
för 0 månader sedanNöjd med leverans och kvaliteten
StigVerifierad köpare
för 2 månader sedanHade samma hål-mått som den gamla dito som ersattes.
Marianne JVerifierad köpare
för 1 år sedanLätt att montera,bra kvalité. Den "gamla" hade funkat i 31 år. Får se hur länge Paxen hänger med.
+ Ser välgjord ut.
- Priset kanske,den behövs så, OK.
KjellVerifierad köpare
för 1 år sedanDen var lika den gamla men har betydligt sämre indikering om den hade gått hela gångtiden. Det går inte att bara öka gångtiden med en tryckning då slocknar den helt och man får börja om från början. Den gamla modellen hade bättre elektronik.
+ Den var lika den gamla med monteringsmått
- Sämre indikering av gångtid och att öka gångtiden
Helene LVerifierad köpare
för 2 år sedanSå glad jag hittade denna som kan parkopplas med Pax badrumsfläkt, alternativt programmeras, att vara i gång särskilda tider, via appen.
Cecilia EVerifierad köpare
för 2 år sedanJättebra funkar utmärkt lätt att installera
+ Stadig och rejäl, funkar utmärkt lätt att installera
Egenskaper
| Varumärke | PAX |
| Art.Nr. | 26-1010P |
| Typ | Handdukstork |
| Anslutning | El |
| Bredd | 454, 654 mm |
| Höjd | 549, 750, 952, 1153 mm |
| Djup | 112 mm |
| Serie | Flex U |
| Färg | Mattsvart, Rostfritt Stål |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning El | Dold |
| Anslutning Vatten | Nej |
| Material | Rostfritt stål |
| Spänning | 230 V |
| Stickpropp | Ja |
| Topptestad | Ja |
| Modell | Med Momento II, Utan Momento II |
| Yta | Blank, Matt |
| Effekt | 28, 64, 69, 85, 106 W |
