Handdukstork LH Parma EL 350Krom, Höger, 1350 mm
22 180 kr
Vald variant
Höjd:
1350 mm
Montering:
Elpatron på Höger sida
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Parma EL 350
Krom, Höger, 1350 mm
22 180 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Parma är framtagen med en hantverksmässig känsla för kvalitet och är designad av vår italienska leverantör. De har full kontroll över hela processen och därför vågar vi lova att, oavsett vilken handdukstork du väljer, så kommer vi leverera den i bästa kvalitet till dig. För att du ska kunna hålla den röda tråden genom hela inredningen erbjuder vi våra handdukstorkar i en mängd olika kulörer i såväl blank som matt ytbehandling.
Varumärke
LHBeskrivning
Parma är framtagen med en hantverksmässig känsla för kvalitet och är designad av vår italienska leverantör. De har full kontroll över hela processen och därför vågar vi lova att, oavsett vilken handdukstork du väljer, så kommer vi leverera den i bästa kvalitet till dig. För att du ska kunna hålla den röda tråden genom hela inredningen erbjuder vi våra handdukstorkar i en mängd olika kulörer i såväl blank som matt ytbehandling.
Parma levereras med strömbrytarbox för dolt elmontage. Elanslutning i antingen höger eller vänster nedre hörn.
Rengöring
För att rengöra produkten så skall man torka den med en mjuk ren trasa. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Rengöring
För att rengöra produkten så skall man torka den med en mjuk ren trasa. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Egenskaper
| Varumärke | LH |
| Art.Nr. | PARMA35135EH-CR |
| Typ | Handdukstork |
| Anslutning | El |
| Bredd | 350 mm |
| Höjd | 1350 mm |
| Djup | 105 mm |
| Serie | Parma |
| Färg | Krom |
| IP-Klassning | IPX4 |
| Montering | Elpatron på Höger sida |
| Stickpropp | Nej |
| Anslutning El | Dold |
| Installation | Tillval |
| Material | Mässing |
| Yta | Blank |
| Spänning | 230 V |
| Effekt | 100 W |


