Handdukstork Smedbo Dry F710Svart, 31W
Rek. pris 3 528 kr
2 617 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
MonteringssatsMonteringssats Smedbo Dry F721 för Dold El-anslutning Svart
395 kr
Dry F710
Svart, 31W
2 617 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukstork Smedbo DRY F710 är en stilren och funktionell handdukstork med unik design. Smedbos modell Trädet är en elektrisk väggfast handduksvärmare som ingår i vår serie DRY. Den har sin inspiration från naturen och ger en organisk känsla tillsammans med ytor som bidrar med stilren och tidlös touch i badrummet.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Handdukstork Smedbo DRY F710 är en stilren och funktionell handdukstork med unik design. Smedbos modell Trädet är en elektrisk väggfast handduksvärmare som ingår i vår serie DRY. Den har sin inspiration från naturen och ger en organisk känsla tillsammans med ytor som bidrar med stilren och tidlös touch i badrummet.
Egenskaper
- Modell: Träd
- Material: Rostfritt stål
- Höjd: 1720 mm
- Sladdlängd: 140 cm
- På- och avstängningsknapp
- 10 års garanti
- Eluppvärmd
- Modell: Träd
- Material: Rostfritt stål
- Höjd: 1720 mm
- Sladdlängd: 140 cm
- På- och avstängningsknapp
- 10 års garanti
- Eluppvärmd
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | 299807 |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Anslutning | El |
| Bredd | 107 mm |
| Höjd | 1720 mm |
| Djup | 80 mm |
| Serie | Dry |
| Färg | Svart |
| IP-Klassning | IP44 |
| Tillverkarens Art.Nr. | FB710 |
| Material | Rostfritt stål |
| Effekt/prestanda | 31 W |
| Yta | Matt |
| Montering | Skruvas |
| Anslutning El | Integrerad |
| Spänning | 240 V |
| Stickpropp | Ja |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| EAN-nr | 7391447086225 |



