Handdukstork Tapwell TW1500-85
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
TW1500-85
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Varumärke
TapwellBeskrivning
Övrigt
- CE märkt: Ja
- Drift/operativ Temperatur: - 60 °C / + 200 °C
Rengöring
Övrigt
- CE märkt: Ja
Rengöring
Egenskaper
| Varumärke | Tapwell |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Anslutning | El |
| Bredd | 85 mm |
| Höjd | 1500 mm |
| Djup | 61 mm |
| Serie | TW1500 |
| Färg | Honey Gold, Krom |
| IP-Klassning | IP45 |
| Anslutning Vatten | Nej |
| Spänning | 220 V |
| Effekt/prestanda | 31 W |