Handdukstork Tapwell TW400-800
Välj variant
TW400-800
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Varumärke
TapwellBeskrivning
Rengöring
Rengöring
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tapwell |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Anslutning | El |
| Bredd | 800 mm |
| Höjd | 400 mm |
| Serie | TW400 |
| Färg | Borstad Nickel, Krom |
| IP-Klassning | IP45 |
| Anslutning Vatten | Nej |
| Spänning | 220 V |
| Material | Rostfritt stål, Mässing |
| Effekt/prestanda | 78 W |