Handdukstork Tapwell TW400-800Borstad Nickel
8 995 kr
Vald variant
Färg:
Borstad Nickel

TW400-800
Borstad Nickel
8 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukstork Tapwell TW400-800 som är både funktionell och stilren med energisparfunktion och horisontella rör. Värmaren kommer med dubbelkrok för handdukar och badlakan.
Varumärke
TapwellBeskrivning
Handdukstork Tapwell TW400-800 som är både funktionell och stilren med energisparfunktion och horisontella rör. Värmaren kommer med dubbelkrok för handdukar och badlakan.
Formgivningen av denna handdukstork är gjord av Note Design Studio. Montering av denna handduksvärmare kan även med fördel användas i andra rum än i badrummet, exempelvis hallen.
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Undvik basiska, sura kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Undvik basiska, sura kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tapwell |
| Art.Nr. | 9427578 |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Anslutning | El |
| Bredd | 800 mm |
| Höjd | 400 mm |
| Serie | TW400 |
| Färg | Borstad Nickel |
| IP-Klassning | IP45 |
| Spänning | 220 V |
| Effekt/prestanda | 78 W |
| Anslutning Vatten | Nej |
| Material | Rostfritt stål, Mässing |
| EAN-nr | 7340188839720 |
