Handdukstork Tapwell TW400-800Borstad Nickel
Vald variant
Färg:
Borstad Nickel
TW400-800
Borstad Nickel
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Varumärke
TapwellBeskrivning
Rengöring
Rengöring
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Tapwell |
| Art.Nr. | 9427578 |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Anslutning | El |
| Bredd | 800 mm |
| Höjd | 400 mm |
| Serie | TW400 |
| Färg | Borstad Nickel |
| IP-Klassning | IP45 |
| Spänning | 220 V |
| Effekt/prestanda | 78 W |