Handdukstork Tapwell TW750-85Honey Gold
Rek. pris 5 995 kr
4 496 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Honey Gold
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

TW750-85
Honey Gold
4 496 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukstork Tapwell TW750-85 som är både funktionell och stilren med energisparfunktion. Värmaren kommer med enkelkrok för handduk eller badlakan.
Varumärke
TapwellBeskrivning
Handdukstork Tapwell TW750-85 som är både funktionell och stilren med energisparfunktion. Värmaren kommer med enkelkrok för handduk eller badlakan.
Formgivningen av denna handdukstork är gjord av Note Design Studio. Montering av denna handduksvärmare kan även med fördel användas i andra rum än i badrummet, exempelvis hallen.
Övrigt
- CE märkt: Ja
- Rördimenson: 18 mm
- Drift/operativ Temperatur: - 60 °C / + 200 °C
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Undvik basiska, sura kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
Övrigt
- CE märkt: Ja
- Rördimenson: 18 mm
- Drift/operativ Temperatur: - 60 °C / + 200 °C
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Undvik basiska, sura kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
Egenskaper
| Varumärke | Tapwell |
| Art.Nr. | 9427097 |
| Typ | Handdukstork |
| Anslutning | El |
| Bredd | 85 mm |
| Höjd | 750 mm |
| Djup | 61 mm |
| Serie | TW750 |
| Färg | Honey Gold |
| IP-Klassning | IP45 |
| Yta | Blank |
| Effekt | 15 W |
| Spänning | 220 V |
| Anslutning Vatten | Nej |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| EAN-nr | 7340188838716 |

