Handdukstork Tapwell TW800-200Honey Gold
Rek. pris 7 995 kr
5 972 kr
5 914 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Honey Gold
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

TW800-200
Honey Gold
5 914 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handdukstork Tapwell TW800-200 som är både funktionell och stilren med energisparfunktion. Värmaren kommer med dubbelkrok för handdukar och badlakan.
Varumärke
TapwellBeskrivning
Handdukstork Tapwell TW800-200 som är både funktionell och stilren med energisparfunktion. Värmaren kommer med dubbelkrok för handdukar och badlakan.
Formgivningen av denna handdukstork är gjord av Note Design Studio. Montering av denna handduksvärmare kan även med fördel användas i andra rum än i badrummet, exempelvis hallen.
Övrigt
- CE märkt: Ja
- Rördimenson: 18 mm
- Drift/operativ Temperatur: - 60 °C / + 200 °C
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Undvik basiska, sura kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
Övrigt
- CE märkt: Ja
- Rördimenson: 18 mm
- Drift/operativ Temperatur: - 60 °C / + 200 °C
Rengöring
Ytan torkas av med en mjuk trasa och ljummet vatten och eventuellt med tvållösning. Undvik basiska, sura kalklösande eller slipande rengöringsmedel.
Egenskaper
| Varumärke | Tapwell |
| Art.Nr. | 9427065 |
| Typ | Handdukstork |
| Anslutning | El |
| Bredd | 200 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Djup | 40 mm |
| Serie | TW800 |
| Färg | Honey Gold |
| IP-Klassning | IP45 |
| Yta | Blank |
| Spänning | 220 V |
| Effekt | 30 W |
| Anslutning Vatten | Nej |
| EAN-nr | 7340188838631 |

