Handdukstork Watt Heating QuantumKrom, BxH: 450x1535 mm
8 074 kr
Vald variant
Bredd:
450 mm
Höjd:
1535 mm
Färg:
Krom

Quantum
Krom, BxH: 450x1535 mm
8 074 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handdukstork Quantum från Watt Heating är en handdukstork med stilren design anpassad för slutet, vattenburet system. Denna handdukstork kan användas med elpatron, ventil eller i kombination. Vid användning av enbart elpatron fylls systemet med rent vatten och ca. 20-30% glykol för bästa resultat. Handdukstorken finns i olika storlekar och färger.
Varumärke
Watt HeatingBeskrivning
Handdukstork Quantum från Watt Heating är en handdukstork med stilren design anpassad för slutet, vattenburet system. Denna handdukstork kan användas med elpatron, ventil eller i kombination. Vid användning av enbart elpatron fylls systemet med rent vatten och ca. 20-30% glykol för bästa resultat. Handdukstorken finns i olika storlekar och färger.
Övrigt
- Garanti: 5 år
- Ribbor: ø20 mm
- Ytterrör: 30x35 mm
- Certifikat: ISO 9001, EN442
- Termostat/Elpatron: Ingår ej
Installation
All fast elinstallation ska utföras av behörig elinstallatör.
Rengöring
För att rengöra produkten torka den med en mjuk och ren trasa.
- Garanti: 5 år
- Ribbor: ø20 mm
- Ytterrör: 30x35 mm
- Certifikat: ISO 9001, EN442
- Termostat/Elpatron: Ingår ej
Installation
All fast elinstallation ska utföras av behörig elinstallatör.
Rengöring
För att rengöra produkten torka den med en mjuk och ren trasa.
Egenskaper
| Varumärke | Watt Heating |
| Art.Nr. | 543003 |
| Typ | Handdukstork |
| Anslutning | Vatten & El |
| Bredd | 450 mm |
| Höjd | 1535 mm |
| Djup | 82 mm |
| Serie | Quantum |
| Färg | Krom |
| Vikt | 11,2 kg |
| Effekt | 331 W |
| Montering | Anslutningssida väljs vid installation |
| Anslutning El | Nej |
| Anslutning Vatten | Nej |
| Garanti | 5 år |
| Material | Rostfritt stål |
| Yta | Blank |
| EAN-nr | 8591398645192 |
