Elpatron Alterna Lusso Tech
Rek. pris 2 699 kr
fr.2 289 kr
Se priset!
Välj variant

Lusso Tech
2 289 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elpatron Alterna Lusso Tech är en praktisk elpatron för handdukstorkar. Finns med stickkontakt eller för dolt montage. Den har en microprocessor, två timmars timerfunktion och antifrysfunktion.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Elpatron Alterna Lusso Tech är en praktisk elpatron för handdukstorkar. Finns med stickkontakt eller för dolt montage. Den har en microprocessor, två timmars timerfunktion och antifrysfunktion.
Övrigt
- Vridbar 330°
- Fyra temperatursteg: 30-60°C
- Timer- och antifrysfunktion: Ja
Komplettera med matchande handdukstork.
- Vridbar 330°
- Fyra temperatursteg: 30-60°C
- Timer- och antifrysfunktion: Ja
Komplettera med matchande handdukstork.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Produkttyp | Elpatron |
| Bredd | 56 mm |
| Höjd | 362 mm |
| Djup | 70, 95 mm |
| Serie | Lusso |
| Färg | Krom, Silver, Svart, Vit, Vit Matt |
| IP-Klassning | IP54 |
| Material | Stål/plast/elektronik |
| Spänning | 230 V |
| Effekt/prestanda | 300 kW |
| Utförande | För dolt montage, Med stickkontakt |
| Yta | Matt |
| Effekt/prestanda | 300 W |
