Elpatron Nordhem med BoosterEffekt: 150W, Krom
Rek. pris 3 050 kr
2 409 kr
2 189 krSänkt pris!Spara 220 kr
Vald variant
Färg:
Krom
Effekt/prestanda:
150 W

med Booster
Effekt: 150W, Krom
2 189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NordhemBeskrivning
Elpatron Nordhem med Booster har en dold elanslutning vilket ger en modern och stilren design.
Elpatronen har en steglös termostat och avstängning.
Övrigt
- Anslutning: 1/2”, utvändig gänga
- Temperaturområde: 0 - 60°C
Övrigt
- Anslutning: 1/2”, utvändig gänga
- Temperaturområde: 0 - 60°C
Dokument
Recensioner
Robin ÅVerifierad köpare
för 2 år sedanDyr, ingen timer, svår att få igång, färgskillnad på kromad termostat och kromad handukstork.
Andrzej SVerifierad köpare
för 4 år sedanBra och snabb
Egenskaper
| Varumärke | Nordhem |
| Art.Nr. | 254717 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 55 mm |
| Höjd | 120 mm |
| Effekt/prestanda | 150 W |
| Stickpropp | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Effekt | 150 W |
| Typ | Elpatron |
| RSK-nr | 8757034 |
| EAN-nr | 7340100015621 |

