Monteringssats Smedbo Dry F721 för Dold El-anslutningSvart
Rek. pris 531 kr
404 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart

Dry F721 för Dold El-anslutning
Svart
404 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Monteringssats Smedbo Dry är en monteringssats för dold el-anslutning till DRY handduksvärmare från Smedbo. Installation får endast utföras av behörig elinstallatör.
Varumärke
SmedboBeskrivning
Monteringssats Smedbo Dry är en monteringssats för dold el-anslutning till DRY handduksvärmare från Smedbo. Installation får endast utföras av behörig elinstallatör.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | 299808 |
| Typ | Monteringssats |
| Bredd | 85 mm |
| Höjd | 85 mm |
| Djup | 55 mm |
| Serie | Dry |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens Art.Nr. | FB721 |
| Yta | Matt |
| Diameter | 80 mm |
| Material | Rostfritt Stål |
| Antal | 1 st/frp |
| EAN-nr | 7391447086232 |
