Elpatron Duschbyggarna KTX2Dold Anslutning Guld
Rek. pris 2 640 kr
1 980 kr
Vald variant
Färg:
Guld
IP-Klassning:
IPX4
Denna produkt säljs inte separat utan går endast att köpa tillsammans med andra produkter.
Beställningsvara
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Elpatron KTX2 från Duschbyggarna är en lättanvänd elpatron som är kompatibel med Duschbyggarnas handdukstorkar som drivs med el.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Elpatron KTX2 från Duschbyggarna är en lättanvänd elpatron som är kompatibel med Duschbyggarnas handdukstorkar som drivs med el.
Med elpatronen kan du bestämma temperatur mellan 30-60 grader i 5 steg som visas på elpatronen med hjälp av 5 lysdioder. Du kan också ställa in timer för avstängning med 2 timmars fördröjning eller timer för att sätta igång torken med 2 timmars fördröjning följt av avstängning med 2 timmars fördröjning.
Elpatronen finns både för dold och synlig anslutning. Standardlängd på kabeln vid synlig anslutning är 1,5 m. Elpatron för dold anslutning levereras utan kabel.
Elpatronen finns både för dold och synlig anslutning. Standardlängd på kabeln vid synlig anslutning är 1,5 m. Elpatron för dold anslutning levereras utan kabel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | TKTX2D-G |
| Typ | Elpatron |
| Anslutning | El |
| Bredd | 70 mm |
| Höjd | 70 mm |
| Djup | 70 mm |
| Serie | KTX2 |
| Färg | Guld |
| IP-Klassning | IPX4 |
| Utförande | Dold anslutning |
| Material | Plast/Metall |
