Bottenventil Noro Push Utan Bräddavlopp
fr.395 kr
fr.224 krFrån 22 %Kampanj
Välj variant

Push Utan Bräddavlopp
224 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bottenventil Noro Push Utan Bräddavlopp för tvättställ är en pop-up-bottenventil i förkromad mässing med fjäderbelastat lock.
Varumärke
NoroBeskrivning
Bottenventil Noro Push Utan Bräddavlopp för tvättställ är en pop-up-bottenventil i förkromad mässing med fjäderbelastat lock.
Skötselråd
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Ta dagligen bort tvål- och kalkrester med en fuktig trasa. Använd inte rengöringsmedel som är etsande, syrahaltiga eller slipande eftersom de kan göra bestående skada på förkromning, lackering, förgyllning etc.
Recensioner
coVerifierad köpare
för 2 månader sedanMycket bra produkt, enkel att installera, fungerar utmärkt, hyfsat pris
Joel WVerifierad köpare
för 6 år sedanAllt jag önskade mig
+ Allt jag önskade mig
Sanela SVerifierad köpare
för 7 år sedanSupersnygg och praktiskt. Bra pris också.
RolandVerifierad köpare
för 7 år sedanBra ventil ! Rörkrökare nöjd !
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Bredd | 62 mm |
| Djup | 62 mm |
| Höjd | 96 mm |
| Produkttyp | Bottenventil |
| Vikt | 0,2 kg |
| Material | Mässing |
| Serie | Push |
| Färg | Borstad Mässing, Koppar, Krom, Rosé, Vit |
| Yta | Borstad |
