Bottenventil Nortiq med Pop-Up
Rek. pris 309 kr
fr.216 kr
fr.195 krSänkt pris!
Välj variant

med Pop-Up
195 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bottenventil Nortiq med Pop-Up är en tvådelad universal bottenventil designad för tvättställ med och utan bräddavlopp. Bottenventilen är tillverkad av slitstarka, högkvalitativa rostfria material, för många års användning. Denna modell är utrustad med en praktisk push up-funktion, vilket gör att du enkelt kan öppna och stänga ventilen genom att trycka på pluggen.
Varumärke
NortiqBeskrivning
Bottenventil Nortiq med Pop-Up är en tvådelad universal bottenventil designad för tvättställ med och utan bräddavlopp. Bottenventilen är tillverkad av slitstarka, högkvalitativa rostfria material, för många års användning. Denna modell är utrustad med en praktisk push up-funktion, vilket gör att du enkelt kan öppna och stänga ventilen genom att trycka på pluggen.
Egenskaper
| Varumärke | Nortiq |
| Art.Nr. | 75050-NN |
| Bredd | 620 mm |
| Anslutning Vatten | G 3/8 |
| Garanti | 2 år |
| Material | Rostfritt stål |
| Typ | Bottenventil |
| Djup | 620 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Färg | Antik Mässing, Krom, Mattsvart |
