Tvättställ 4AQUA Victoria Dubbel
Rek. pris 7 190 kr
4 946 kr
Se priset!

Victoria Dubbel
4 946 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
4AQUABeskrivning
4AQUA Tvättställ dubbel ho Victoria i porslin passar till serie Slim, Slim H 120.
En liten men viktig detalj:
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
| Art.Nr. | P5120D |
| Bredd | 1200 mm |
| Utförande | Inbyggnad |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Bottenventil | Nej |
| Material | Porslin |
| Höjd | 20 mm |
| Vikt | 29 kg |
| Hål för Blandare | Ja |
| Tvättställ | Dubbel |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Djup | 460 mm |
| Blandare | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Färg | Vit |
| EAN-nr | 7340196406259 |


