Tvättställ Svedbergs Ise DubbelB: 1598 mm, Aska
12 590 kr
Vald variant
Utförande:
Integrerat
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Ise Dubbel
B: 1598 mm, Aska
12 590 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Svedbergs Ise Dubbel är ett traditionellt tvättställ i mineralkomposit med dubbla hoar, integrerat bräddavlopp och tunn kant.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Tvättställ Svedbergs Ise Dubbel är ett traditionellt tvättställ i mineralkomposit med dubbla hoar, integrerat bräddavlopp och tunn kant.
Tvättstället har breddavlopp och är anpassat för att passa Tvättställsskåp Svedbergs Epos.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 5161-D |
| Bredd | 1598 mm |
| Utförande | Integrerat |
| Färg | Aska |
| Djup | 460 mm |
| Höjd | 137 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Material | Mineralkomposit |
| Serie | Ise |
| Tvättställ | Dubbel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| RSK-nr | 7485718 |
| EAN-nr | 7323100314963 |



