Tvättställ Alterna Piazza 500 mm
1 699 kr
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Piazza 500 mm
1 699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Alterna Piazza 500 mm är ett elegant tvättställ som är tillverkat av porslin. Det är anpassat för bultmontage (bultar medföljer). Den stilrena och moderna designen gör att den passar in i de flesta badrum.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Tvättställ Alterna Piazza 500 mm är ett elegant tvättställ som är tillverkat av porslin. Det är anpassat för bultmontage (bultar medföljer). Den stilrena och moderna designen gör att den passar in i de flesta badrum.
Komplettera med tvättställsblandare, bottenventil och vattenlås.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 7606566 |
| Bredd | 500 mm |
| Utförande | Väggmonterad |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Bottenventil | Nej |
| Material | Porslin |
| Höjd | 150 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Ytbehandling | Nej |
| Tvättställ | Enkel |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Serie | Piazza |
| Djup | 500 mm |
| Blandare | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Färg | Vit |
| Väggmonterad | Ja |
| EAN-nr | 8693405374474 |


