Tvättställ Alterna Picto
fr.1 129 kr
Välj variant

Picto
1 129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Alterna Picto är ett porslinstvättställ för väggmontage i modern design med stilrena linjer, upphöjd bakkant och generösa avställningsytor.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Tvättställ Alterna Picto är ett porslinstvättställ för väggmontage i modern design med stilrena linjer, upphöjd bakkant och generösa avställningsytor.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Art.Nr. | 7550931A |
| Bredd | 480, 525, 570, 655 mm |
| Montering | Konsol/bult |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | 1-hål |
| Bottenventil | Nej |
| Färg | Vit |
| Utförande | Väggmonterad |
| Material | Porslin |
| Serie | Picto |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Djup | 375, 400, 420, 480 mm |
