Tvättställ Arrow Victoria 600
fr.1 430 kr
fr.1 299 krSänkt pris!
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Victoria 600
1 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Arrow Victoria är ett tvättställ gjort i porslin och har en skyddande toppbeläggning. Det passar Arrows möbelserie Victoria 600 mm.
Varumärke
ArrowBeskrivning
Tvättställ Arrow Victoria är ett tvättställ gjort i porslin och har en skyddande toppbeläggning. Det passar Arrows möbelserie Victoria 600 mm.
OBS! Detta är endast ett tvättställ. Komplettera med tvättställsblandare, bottenventil, vattenlås och tvättställsskåp för en komplett möbel.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan rikligt med vatten.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan rikligt med vatten.
Egenskaper
| Varumärke | Arrow |
| Bredd | 600 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Djup | 460 mm |
| Utförande | Inbyggnad |
| Höjd | 50 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Serie | Victoria |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Material | Porslin |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg | Svart, Vit |
