Tvättställ Arrow Victoria 800Svart
Rek. pris 4 295 kr
3 225 kr
2 796 krSpara 13 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Victoria 800
Svart
2 796 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Arrow Victoria är ett tvättställ gjort i porslin och har en skyddande toppbeläggning. Det passar Arrows möbelserie Victoria 800 mm.
Varumärke
ArrowBeskrivning
Tvättställ Arrow Victoria är ett tvättställ gjort i porslin och har en skyddande toppbeläggning. Det passar Arrows möbelserie Victoria 800 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Arrow |
| Art.Nr. | 4280 |
| Bredd | 800 mm |
| Färg | Svart |
| Djup | 460 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Utförande | Inbyggnad |
| Material | Porslin |
| Serie | Victoria |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| RSK-nr | 7781023 |
| EAN-nr | 7391551042803 |



