Tvättställ Ballingslöv Val
fr.7 308 kr
Välj variant

Val
7 308 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Bredd | 450, 650 mm |
| Utförande | Fristående |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Bottenventil | Ja |
| Material | Porslin |
| Höjd | 110 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Ytbehandling | Nej |
| Tvättställ | Enkel |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Djup | 420 mm |
| Blandare | Nej |
| Vattenlås | Ja |
| Färg | Vit |
| Väggmonterad | Nej |

