Tvättställ Bathlife KlenodBorstad Guld
Rek. pris 4 049 kr
3 699 kr
1 849 krSpara 50 %Kampanj27 tim kvar!
Vald variant
Färg:
Borstat Guld

Klenod
Borstad Guld
1 849 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Tvättställ Klenod från Bathlife är ett tunt fristående handfat i rostfritt stål.
Det medföljer en bottenventil i respektive kulör.
Rengör handfatet endast med lite tvål och en fuktig trasa, skölj sedan av med rent vatten och torka sedan av med en torr trasa. För att skydda tvättstället så ska man undvika rengöring med stålull samt rengöringsmedel med slipande eller frätande verkan.
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyder att den har producerats med etik och miljö i åtanke. Bathlifes mål är att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt du kan lita på och njuta av under lång tid, som kvalitetssäkrats per europeisk standard.
Rengör handfatet endast med lite tvål och en fuktig trasa, skölj sedan av med rent vatten och torka sedan av med en torr trasa. För att skydda tvättstället så ska man undvika rengöring med stålull samt rengöringsmedel med slipande eller frätande verkan.
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyder att den har producerats med etik och miljö i åtanke. Bathlifes mål är att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt du kan lita på och njuta av under lång tid, som kvalitetssäkrats per europeisk standard.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | 401053873 |
| Bredd | 406 mm |
| Utförande | Fristående |
| Färg | Borstat Guld |
| Serie | Klenod |
| Tvättställ | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Blandare | Nej |
| Höjd | 120 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| Vattenlås | Nej |
| Typ | Tvättställ |
| Hål för Blandare | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Djup | 406 mm |
| Väggmonterad | Nej |



