Tvättställ Bathlife Skatt
Rek. pris 4 249 kr
fr.3 899 kr
fr.399 krFrån 50 %Kampanj1 tim kvar!
Välj variant

Skatt
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BathlifeBeskrivning
Tvättställ Skatt från Bathlife är ett tunt fristående handfat i rostfritt stål.
Det medföljer en bottenventil i respektive kulör.
Rengör handfatet endast med lite tvål och en fuktig trasa, skölj sedan av med rent vatten och torka sedan av med en torr trasa. För att skydda tvättstället så ska man undvika rengöring med stålull samt rengöringsmedel med slipande eller frätande verkan.
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyder att den har producerats med etik och miljö i åtanke. Bathlifes mål är att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt du kan lita på och njuta av under lång tid, som kvalitetssäkrats per europeisk standard.
Rengör handfatet endast med lite tvål och en fuktig trasa, skölj sedan av med rent vatten och torka sedan av med en torr trasa. För att skydda tvättstället så ska man undvika rengöring med stålull samt rengöringsmedel med slipande eller frätande verkan.
Den här produkten har utvecklats i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyder att den har producerats med etik och miljö i åtanke. Bathlifes mål är att leverera en prisvärd, kvalitativ produkt du kan lita på och njuta av under lång tid, som kvalitetssäkrats per europeisk standard.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Bathlife |
| Art.Nr. | SKT 040 FSG MBMB SSB |
| Bredd | 406 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| Ytbehandling | Nej |
| Utförande | Fristående |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Skatt |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Djup | 406 mm |
| Höjd | 120 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Väggmonterad | Nej |
| Färg | Borstad Nickel, Borstat Guld, Matt Svart, Matt Vit |

