Tvättställ Dansani Capella för Mido+
fr.2 590 kr
fr.2 070 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Capella för Mido+
2 070 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställ Dansani Capella är en tidlös klassiker i mjuk design som med sin höjd på tvättstället utstrålar personlighet och elegans.
Varumärke
DansaniBeskrivning
Tvättställ Dansani Capella är en tidlös klassiker i mjuk design som med sin höjd på tvättstället utstrålar personlighet och elegans.
Egenskaper
| Varumärke | Dansani |
| Art.Nr. | 535908007D |
| Bredd | 520, 620, 820 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Ja |
| Bottenventil | Nej |
| Utförande | Inbyggnad |
| Material | Porslin |
| Serie | Mido+ |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Djup | 400 mm |
| Höjd | 85 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Färg | Grå Matt, Vit, Vit Matt |
| Vikt | 18, 12,43, 13,53 kg |
