Tvättställ Duravit Happy D2 071150Blandarhål till Vänster
Rek. pris 5 235 kr
3 926 kr
Se priset!
Vald variant
Hål för Blandare:
Ja, 1-hål till vänster
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Happy D2 071150
Blandarhål till Vänster
3 926 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvättställ Duravit Happy D2 071150 för vägghängning med bräddavlopp och hylla för armatur, inklusive bultsats. Passar perfekt till den lilla gästtoaletten. Tvättställ Duravit Happy D2 071150 finns att köpa med blandarhål till vänster eller höger. Design by Sieger Design.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Tvättställ Duravit Happy D2 071150 för vägghängning med bräddavlopp och hylla för armatur, inklusive bultsats. Passar perfekt till den lilla gästtoaletten. Tvättställ Duravit Happy D2 071150 finns att köpa med blandarhål till vänster eller höger. Design by Sieger Design.
Levereras utan bottenventil och vattenlås. Detta kan köpas till separat som tillval.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 0711500009K |
| Bredd | 500 mm |
| Hål för Blandare | Ja, 1-hål till vänster |
| Djup | 220 mm |
| Höjd | 110 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Väggmonterad | Ja |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Färg | Vit |
| Utförande | Väggmonterad |
| Garanti | 5 år |
| Installation | Tillval |
| Material | Porslin |
| Serie | Happy D2 |
| Tvättställ | Enkel |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| EAN-nr | 4021534942204 |

