Tvättställ Duravit Starck 1 044546
Rek. pris 8 738 kr
6 005 kr
Se priset!
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Starck 1 044546
6 005 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Duravit Starck 1
Tvättställ Duravit Starck 1 044546 är en fristående tvättställsskål för bänkskiva. Utan bräddavlopp och utan hylla för armatur. Design by Philippe Starck.
Levereras utan bottenventil och vattenlås. Detta kan köpas till separat som tillval. Rengöring Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Tvättställ Duravit Starck 1 044546 är en fristående tvättställsskål för bänkskiva. Utan bräddavlopp och utan hylla för armatur. Design by Philippe Starck.
Levereras utan bottenventil och vattenlås. Detta kan köpas till separat som tillval. Rengöring Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Tvättställ Duravit Starck 1
Tvättställ Duravit Starck 1 044546 är en fristående tvättställsskål för bänkskiva. Utan bräddavlopp och utan hylla för armatur. Design by Philippe Starck.
Levereras utan bottenventil och vattenlås. Detta kan köpas till separat som tillval. Rengöring Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Tvättställ Duravit Starck 1 044546 är en fristående tvättställsskål för bänkskiva. Utan bräddavlopp och utan hylla för armatur. Design by Philippe Starck.
Levereras utan bottenventil och vattenlås. Detta kan köpas till separat som tillval. Rengöring Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Levereras utan bottenventil och vattenlås. Detta kan köpas till separat som tillval.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 0445460000 |
| Bredd | 460 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Djup | 460 mm |
| Utförande | Fristående |
| Höjd | 145 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Serie | Starck 1 |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Garanti | 5 år |
| Färg | Vit |
| Material | Porslin |
| Tvättställ | Enkel |
| Väggmonterad | Nej |
| EAN-nr | 4021534216817 |



