Tvättställ Duravit Starck 1
fr.6 231 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Starck 1
6 231 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Duravit Starck 1 är en fristående tvättställsskål för bänkskiva. Med bräddavlopp och utan hylla för armatur, inkl lock för bräddavloppshål, krom, Ø 330 mm. En hög eller väggmonterad tvättställsblandare rekommenderas till detta tvättstället. Design by Philippe Starck.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Tvättställ Duravit Starck 1 är en fristående tvättställsskål för bänkskiva. Med bräddavlopp och utan hylla för armatur, inkl lock för bräddavloppshål, krom, Ø 330 mm. En hög eller väggmonterad tvättställsblandare rekommenderas till detta tvättstället. Design by Philippe Starck.
Levereras utan bottenventil och vattenlås. Detta kan köpas till separat som tillval.
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp
Rengöring
Rengör efter varje användning för att hindra smuts- och kalkavlagringar. Använd ett milt och skonsamt rengöringsmedel, till exempel ett handdiskmedel och en mjuk borste eller svamp
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Bredd | 330, 530 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Utförande | Fristående |
| Höjd | 145 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Serie | Starck 1 |
| Typ | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Garanti | 5 år |
| Färg | Vit |
| Material | Porslin |
| Tvättställ | Enkel |
| Väggmonterad | Nej |
| Djup | 330, 530 mm |
