Tvättställ Duravit Starck 3 0300
Rek. pris 3 004 kr
fr.2 096 kr
Se priset!
Välj variant

Starck 3 0300
2 096 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Duravit Starck 3 030050
Duravit Starck 3 030050 är ett väggmonterat tvättställ i porslin med bräddavlopp. Bultsats ingår. Design by Philippe Starck.
Bra att veta
Levereras utan bottenventil, vattenlås och tvättställsblandare.
Duravit Starck 3 030050 är ett väggmonterat tvättställ i porslin med bräddavlopp. Bultsats ingår. Design by Philippe Starck.
Bra att veta
Levereras utan bottenventil, vattenlås och tvättställsblandare.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Tvättställ Duravit Starck 3 030050
Duravit Starck 3 030050 är ett väggmonterat tvättställ i porslin med bräddavlopp. Bultsats ingår. Design by Philippe Starck.
Bra att veta
Levereras utan bottenventil, vattenlås och tvättställsblandare.
Duravit Starck 3 030050 är ett väggmonterat tvättställ i porslin med bräddavlopp. Bultsats ingår. Design by Philippe Starck.
Bra att veta
Levereras utan bottenventil, vattenlås och tvättställsblandare.
Levereras utan bottenventil och vattenlås. Bultsats ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Bredd | 500, 550, 600, 650 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | 1-hål |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Utförande | Väggmonterad |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Serie | Starck 3 |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Garanti | 5 år |
| Färg | Vit |
| Material | Porslin |
| Tvättställ | Enkel |
| Väggmonterad | Ja |
| Djup | 360, 420, 450, 485 mm |
| Höjd | 180, 190, 200 mm |

