Tvättställ Duravit Starck 3 0750
Rek. pris 2 441 kr
1 721 kr
Se priset!
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DuravitBeskrivning
Inbyggnadstvättställ Duravit Vero, 070445
Vero Handfat med bräddavlopp, med hål för armatur, 450 mm
Vero Handfat med bräddavlopp, med hål för armatur, 450 mm
Levereras utan bottenventil och vattenlås. Bultsats ingår.
Recensioner
Karin SVerifierad köpare
för 1 år sedanEtt hsndfat som är både modernt och traditionellt samtidigt, vilket gör att det passar i många olika stilar av badrum.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 0750450000K |
| Bredd | 450 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | 1-hål |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Djup | 320 mm |
| Utförande | Väggmonterad |
| Höjd | 130 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Serie | Starck 3 |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Garanti | 5 år |
| Färg | Vit |
| Material | Porslin |
| Tvättställ | Enkel |
| Väggmonterad | Ja |
| EAN-nr | 4021534223136 |









