Tvättställ Duravit Vero 07035
Rek. pris 5 085 kr
fr.3 260 kr
Se priset!
Välj variant

Vero 07035
3 260 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tvättställ Duravit Vero 070350
Duravit Vero 070350 tvättställ i porslin för bultupphängning, med bräddavlopp. 1-håls blandarhål, välj höger eller vänster.
Bra att veta
Levereras utan bottenventil, vattenlås, bultsats och tvättställsblandare.
Duravit Vero 070350 tvättställ i porslin för bultupphängning, med bräddavlopp. 1-håls blandarhål, välj höger eller vänster.
Bra att veta
Levereras utan bottenventil, vattenlås, bultsats och tvättställsblandare.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Tvättställ Duravit Vero 070350
Duravit Vero 070350 tvättställ i porslin för bultupphängning, med bräddavlopp. 1-håls blandarhål, välj höger eller vänster.
Bra att veta
Levereras utan bottenventil, vattenlås, bultsats och tvättställsblandare.
Duravit Vero 070350 tvättställ i porslin för bultupphängning, med bräddavlopp. 1-håls blandarhål, välj höger eller vänster.
Bra att veta
Levereras utan bottenventil, vattenlås, bultsats och tvättställsblandare.
Levereras utan bottenventil och vattenlås. Bultsats ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Bredd | 500 mm |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Djup | 250 mm |
| Utförande | Väggmonterad |
| Höjd | 130 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Serie | Vero |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Garanti | 5 år |
| Färg | Vit |
| Material | Porslin |
| Tvättställ | Enkel |
| Väggmonterad | Ja |
| Hål för Blandare | Höger, Vänster |

