Tvättställ Duravit Vero 070445
Rek. pris 4 479 kr
2 437 kr
Se priset!
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Vero 070445
2 437 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DuravitBeskrivning
Inbyggnadstvättställ Duravit Vero, 070445
Vero Handfat med bräddavlopp, med hål för armatur, 450 mm
Vero Handfat med bräddavlopp, med hål för armatur, 450 mm
Levereras utan bottenventil och vattenlås. Bultsats ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 0704450000K |
| Bredd | 450 mm |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | 1-hål |
| Bottenventil | Nej |
| Ytbehandling | Nej |
| Djup | 350 mm |
| Utförande | Väggmonterad |
| Höjd | 130 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Serie | Vero |
| Produkttyp | Tvättställ |
| Vattenlås | Nej |
| Garanti | 5 år |
| Färg | Vit |
| Material | Porslin |
| Tvättställ | Enkel |
| Väggmonterad | Ja |


